OPATŘENÍ SH ČMS k 1. 4. 2020

Vzhledem k současné situaci v ČR zveřejňujeme OPATŘENÍ, které schválilo Vedení SH ČMS dne 29. 3. 2020. Platnost OPATŘENÍ je od 1. 4. 2020.

V této krizové situaci přeji všem hlavně zdraví, těším se na brzké shledání

Jan Slámečka, starosta

OPATRENI_SH_CMS_k_1._4._2020_-_akce_SH_CMS.pdf (181909)

Informace pro rodiče mladých hasičů

Vzhledem k okolnostem ruší SDH Nový Malín tréninky mladých hasičů do odvolání. Rodiče o další situaci bude informovat vedoucí pomocí SMS
Děkuji Lukáš Bernert
 

Vítejte u malínských hasičů

Zdravím všechny, kteří navštívili OFICIÁLNÍ stránky Sboru dobrovolných hasičů v Novém Malíně. Návštěvníci zde mohou nalézt informace o minulosti, současnosti i blízké budoucnosti našeho sboru. Samozřejmostí jsou i fakta čerpaná z kronik, činnost sboru, práce s mládeží, zásahy výjezdové jednotky, ale i úspěchy a neúspěchy našeho družstva v požárním sportu. Zároveň ale upozorňuji, že stránky jsou tvořeny ryze amatérsky, takže může docházet i k nějakým chybám a nesrovnalostech ve tvorbě stránek. Za tyto se předem omlouvám a jakékoliv nápady, návrhy a různé inovace a vylepšení stránek jsou vítány.

Hledáme mladé hasiče!

Ahoj, nevíš, co s volným časem a chceš ho trávit aktivně? Zajímají tě věci, které se týkají hasičů a jejich soutěží? Schůzky máme každé úterý a pátek od 16:00 na našem areále u cihelny v Novém Malíně. Čeká tě skvělý kolektiv, dobrá zábava a aktivní odpoledne! Srdečně tě zveme, přijď se podívat a užít si se svými novými kamarády! Těší se na tebe kolektiv a vedoucí mladých hasičů.


Na činnosti SDH Nový Malín se finančně podílí