Pohárová soutěž mladých hasičů a Okrsková soutěž v Požárním sportu

10.05.2017 19:58

Sbor dobrovolných hasičů Nový Malín pořádá ve spolupráci s Okresní odbornou radou mládeže Pohárovou soutěž mladých hasičů, která se uskuteční v sobotu 20. května 2017 od 9:00 hodin na areále u cihelny v Novém Malíně. Soutěž je součástí Ligy mladých hasičů okresu Šumperk a mladí hasiči nejen našeho okresu spolu změří síly v disciplínách 60m překážek a požární útok. Přijďte podpořit naše mladé hasiče na jejich cestě k co nejlepším výsledkům. 

Po ukončení této soutěže pak v sobotu 20. května proběhne okrsková soutěž v Požárním sportu v kategoriích muži, ženy a veteráni, začátek bude přibližně v 15:00 hodin. Dospělí budou soutěžit v disciplínách 100m překážek a požární útok. Přijďte podpořit všechna naše družstva k co nejlepším výsledkům. Občerstvení na obě akce je zajištěno, všechny vás srdečně zvou malínští hasiči.

—————

Zpět